Žena si spletla oční kapky s vteřinovým lepidlem

Internet je zvláštní místo, kde informace volně proudí a spojuje lidi ze všech koutů světa. Přesto v této obrovské rozloze najdete obsah, který je bizarní a nečekaný, zejména videa. Jedním takovým klipem, který získává na popularitě, je klip ženy, která mluví o tom, jak skončila na pohotovosti poté, co si spletla lahvičku superlepidla s očními kapkami. Žena, Jennifer Eversole, patří do Santa Rosy v Kalifornii a poprvé sdílela své utrpení na TikTok.

Podle staré zprávy v People Magazine se incident odehrál letos v červnu. Klip se později objevil na jiných platformách sociálních médií a jsou proti tomu, aby se stal virálním.

„No, šla jsem a udělala jsem to. Vyhrála jsem cenu pro nejhloupějšího člověka,“ říká žena v klipu, který vidělo téměř 2,5 milionu lidí. „Moje oční kapky sedí přímo vedle superlepidla a jsou to lahvičky stejné velikosti a já jsem tomu nedával pozor a teď mám oko zalepené.“

Paní Eversoleová vzpomíná, že „cítila intenzivní pálení, opravdu nepříjemné pálení, bylo to horké“.

„A pak jsem zavřela oko opravdu rychle,“ říká dále. „A já nevím, jestli to byla dobrá nebo špatná věc, protože se mi to tolik nedostalo do oka. A možná by mi to oči nezavřílo, kdybych je nezavřel, ale já nevím, co by se stalo. Mohlo to být horší.“

Lidé uvedli, že ženu přivezla na pohotovost sanitka, kde lékaři použili znecitlivující oční kapky a podařilo se jí vypáčit oko. Pak se dozvěděla, že má na oku škrábance a rozmazané vidění a bude si ho muset zakrýt, dokud se nezahojí.

Pan Eversole později objasnil, že k chybě došlo poté, co použil superlepidlo k aplikaci natlačovacích nehtů její dcery podle vývodu.

„Moje chyba je, že jsem to potom nedala pryč a pamatuji si, že jsem si říkala: ‚Asi bych to měla dát pryč, aby si je nikdo nespletl jako oční kapky,‘ což se přesně stalo,“ citoval ji People .