Obří aligátor byl nalezen s lidským tělem v čelistech

Florida: 14stopý aligátor byl nalezen v kanálu s tělem v čelistech v pátek na Floridě ve Spojených státech. Plaz byl spatřen svědkem na obytné ulici v Largo, malé komunitě nacházející se jen čtyři míle jižně od Clearwater Beach,  uvedl New York Post . „Viděl jsem, že má v ústech tělo, tak jsem začal nahrávat,“ citoval portál svědka JaMarcuse. Pan Bullard, který byl na cestě na pracovní pohovor, okamžitě zavolal hasiče Largo, což nebylo daleko od šokující scény.

Po svém příjezdu posádka záchranné služby několikrát zastřelila aligátora poté, co ho vytáhla z vody, podle pana Bullarda. Jennifer Dean, místní obyvatelka, řekla: „Mnoho mých sousedů, kteří byli přítomni na místě činu, mě informovalo o aligátorovi.“

Oběť i aligátor byli podle úřadu šerifa okresu Pinellas vytaženi z kanálu. Když vyšetřovatelé dorazili na místo, stáli vedle velkého, krví potřísněného aligátora.

Tato lokalita se nachází v těsné blízkosti oblíbeného parku Ridgecrest, který se vyznačuje pětiakrovým jezerem známým jako úkryt aligátorů. Paní Deanová tvrdila, že oblast často obývají aligátoři, ale ten, který zemřel v pátek, patřil k největším, které kdy viděla.

Příčinu smrti Floriďana v současnosti vyšetřují orgány činné v trestním řízení.

Muž z Floridy přišel o ruku při útoku aligátora před barem

Letos v květnu přišel 23letý muž z Floridy o ruku po útoku aligátora poblíž Fort Myers. Muž byl napaden u rybníka za Banditos Bar v Port Charlotte.