Trápí vás únava, nespavost nebo bolest? Může vám pomoci kratom

Popularita kratomu dosáhla v posledních několika letech nové úrovně. A důvodem jeho slávy je jeho široká škála potenciálu zlepšit lidské zdraví. Podle nedávné studie trhu je kratom jednou z nejprodávanějších bylin na světě. Mnoho lidí už slyšelo o negativním vlivu léků farmaceutického průmyslu. Proto mnoho lidí přešlo k přírodním produktům, aby se vyhnuli škodlivým účinkům chemických produktů. Tato změna v lidském pohledu dala do centra pozornosti rostlinné produkty jako je kratom.

Listy kratomu

Kratom, botanicky známý jako Mitragyna speciosa, je vysoká stálezelená rostlina s velkými povislými listy, která roste v jihovýchodní Asii. Z tohoto stromu se využívají především jeho listy.

Lidé listy sbírali a žvýkali je syrové. Nejčastěji se ale suší a melou na prášek, v této podobě se pak kratom dostává do celého světa. Z prášku se následně připravuje kratomový čaj nebo se prášek konzumuje i samotný či třeba v kapslích. Tato rostlina se používala hlavně k tomu, aby pomohla dělníkům a manuálním pracovníkům udržet si energii a snížit bolest z každodenní tvrdé práce. Kratom se nabízí v různých druzích, konkrétně jde o červený kratom, žlutý kratom, bílý kratom a zelený kratom. Všechny druhy můžete pořídit v eshopu Greenherbs.cz, kde se o nich dozvíte také vše potřebné.

Zdravotní výhody užívání kratomu

1. Energizujte svá rána

Kratom má také některé přirozené vlastnosti podobné kofeinu. A může vám zvednout náladu okamžitým přívalem energie. Kromě toho, zahrnutí kmenů kratomu do čaje nebo pití nápojů může mít stejné účinky jako kofein. Ranní kávu tak můžete nahradit kratomem a stále získáte stejnou energii a svěžest pokaždé, když si dáte kratom.

2. Boj s depresí

Deprese vytváří bariéru mezi vámi a zdravým životním stylem. Kmeny kratomu jsou velmi účinné v boji proti depresi a pomáhají vám získat lepší životní styl. Alkaloidní profily kmenů kratomu vám pomohou pozvednout náladu a vytvořit pozitivní dopad na mysl. Navíc vás motivuje k tomu, abyste měli sílu bojovat s nepřátelským prostředím.

3. Léčí chronickou bolest

Chronická bolest může ovlivnit váš každodenní životní styl. Omezuje potenciál a produktivitu v každodenním životě. Kratom je dobře známý pro léčení chronických a silných bolestí. To vám pomůže vést zdravý život a žít naplno.

4. Boj s nespavostí

Kratom může pomoci zlepšit váš spánek. Mnoho lidí trpí nespavostí. A stres a úzkost mohou být dalšími významnými příčinami nedostatku spánku. Kratom vám tedy pomáhá ke správnému spánku a zvyšuje množství hlubokého spánku.

5. Snížení stresu a úzkosti

Úzkost a stres jsou dva významné problémy moderního života. Kmeny kratom jsou vysoce prospěšné pro snížení stresu a úzkosti. Zvláště vysoké dávky červeného kmene pomáhají tělu a mysli relaxovat a vytvářejí uklidňující účinek na mysl. Snižuje také krevní tlak a stresový hormon.

6. Zvýšení metabolismu

Kratom je také prospěšný pro zlepšení vašeho metabolismu a zvýšení chuti k jídlu. V důsledku toho vám pomůže získat zdravou váhu. Také zdravý metabolismus a zvýšení chuti k jídlu pomáhají získat dobrou imunitu. A silná imunita je pro zdravý životní styl nezbytná.

7. Řešení abstinenčních problémů

Kmeny kratomu účinně bojují proti závislosti a abstinenčním příznakům. A velmi užitečné jsou při abstinenčních příznacích opia a nikotinu. Pokud se tedy chcete zbavit jakékoli staré závislosti, kmeny kratomu vám mohou pomoci, abyste obnovili nezdravé návyky a žili zdravý život.