Zajistěte si úchvatné nebeské představení v podání osvětlených dronů

Když slunce zajde za obzor, je možné spatřit hvězdy, které rozzáří oblohu. Na hvězdy je krásný pohled, ale existuje podívaná, která vás ohromí ještě více a sice dronová show. Jedná se o fenomén, který v posledních letech ohromuje diváky po celé planetě. Obrovské množství osvětlených dronů dokáže dokonale spolupracovat tak, aby na obloze ukázaly strhující představení.

Dronová show v Čechách a na Slovensku

Roje osvětlených dronů dokážou neuvěřitelné věci, mohou měnit barvy a formovat se do jakýchkoliv objektů, které se na obloze hýbají jako animace. Na obloze se může vytvořit nápis, logo, pohybující se postavy, věci a zvířata, nejrůznější tvary, vzkazy, texty a další fragmenty. Nejde jen o tanec dronů na obloze, celé představení může doprovázet i vhodně zakomponovaná hudba a speciální efekty. Takovou podívanou nespatříte jen v zahraničí nebo na internetu, ale můžete ji vidět i u nás. Dronové show realizuje firma MAGIC DRONES, která jen za minulý rok realizovala v Čechách a na Slovensku 25 takových představení.

Dronové show si může objednat kdokoliv, třeba i vy. Obzvláště populární jsou u měst, obcí, firem a organizací. Skvěle se hodí na jakékoliv akce, neboť se celá show libovolně přizpůsobí a naprogramuje na míru zadavatele. Můžete ji zajistit třeba pro městské a obecní slavnosti, nejrůznější koncerty a festivaly, sportovní akce, dětské akce, firemní akce i soukromé oslavy.

Drony mohou utvářet skutečně obrovské a velkolepé představení, protože se mohou vznášet až ve výšce 120 metrů. Tato úžasná show je viditelná až z jednoho kilometru. Do představení může být zapojeno až 1000 dronů. Chtěli byste se podívat na ukázku realizovaných akcí? Navštivte web firmy Magicdrones.cz, kde můžete firmu také kontaktovat a zajistit si dronovou show na své akci.