Poznávejte krásy Libereckého kraje – vydejte se do treehouse na Ještěd

Liberecký kraj se nachází na severu Čech. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu památek i zajímavých míst. Jedním z nich je i Ještěd. Tato hora se rozkládá jihozápadním směrem od krajského města Liberec. Na jejím vrcholu je umístěný známý televizní vysílač, který je postavený v technicistním architektonickém stylu. Vede k němu celkem přístupná cesta a ze spodní části také lanovka. V jeho dolní části můžete zavítat do restaurace nebo se ubytovat v hotelu.

Netradiční ubytování v treehousech

Ubytování ještěd nabízejí dva dokonalé treehousy. Můžete si zde vychutnat luxusní pobytový zážitek a zažít nevšední a romantický pobyt na vyhlídkovém posedu umístěném v korunách stromů. Nechte se unášet klidem místní přírody a užijte si pohodu, kterou nabízí místní příroda. Pro pobyt můžete využít jeden ze dvou treehousů – Emanuela nebo Amálku. Prohlédněte si nabídku na portálu treehousejested.cz.

Treehouse Emanuel

Vychutnejte si glamping vysoko v koruně majestátního smrku. Emanuel poskytuje dokonalý průhled, který si můžete vychutnávat z prostorné terasy, jež je jeho součástí. Poskytuje nádherný výhled právě na dominantu hory Ještěd. Čeká zde na vás ticho doprovázené pouze ševelením listů stromů hustého lesa. Celý treehouse je vybaven luxusně a účelně, i když zde není elektrická energie. Je postaven tak, aby ladil s okolní hornatou krajinou a zároveň aby poskytoval maximální komfort. Pokud patříte mezi milovníky lesní atmosféry a klidu, pak je Emanauel pro vás ideální volbou pro vaši dovolenou.

Treehouse Amálka

Vypravte se na lesní mýtinu, kde je umístěný treehouse Amálka. Z její prostorné terasy vás okouzlí panoramatický výhled na okolní krajinu. Amálka je prosvětlená a vybavená tak, aby vás dokonale hýčkala v klid a tichu lesa. Milujete-li volné prostory, ticho a klid, pak je ubytování zde pro vás pravým balzámem na duši. Vydejte se do srdce místní přírody a nenechte si ničím a nikým rušit. Treehouse Amálka tu na vás čeká s otevřenou náručí.