Muž tvrdí, že mu byl snížen plat poté, co uvízl ve firemním výtahu

Uživatel Redditu sdílel otřesný incident, kdy uvízl ve výtahu na cestě do práce. Byl šokován, když se později dozvěděl, že ho jeho společnost označila za nepřítomného kvůli zpoždění a v důsledku toho se rozhodla snížit jeho plat. Jeho příspěvek si získal značnou pozornost na platformě sociálních médií a vyvolal rozhořčení mnoha čtenářů. Uživatel se ponoří do přetrvávajících problémů s výtahem ve své kancelářské budově a hovoří také o zkušenosti s uvězněním na rozsáhlý tříhodinový úsek během ranních hodin kanceláře.

„Takže včera jsem byl ve výtahu a ten z ničeho nic přestal fungovat a taky vypadla elektřina. Nepodařilo se mi kontaktovat oddělení údržby ani svou kancelář. Snažil jsem se je zastihnout telefonicky a po několika pokusech, byl jsem schopen informovat HR o mé situaci a poslali údržbáře. Po třech hodinách mě dostali z výtahu,“ napsal Redditor.

„Když jsem se včas probil, personalista řekl, že jsi přišel pozdě, takže budeš označen jako nepřítomný a bude ti stržena i mzda. Řekl jsem jim, že pokud mě označíš za nepřítomného, ​​vezmu si dovolenou a půjdu domů.“ ale můj AM mi řekl, že musíte pracovat, protože měli málo zaměstnanců. Tak jsem jim řekl, že to není moje chyba. Pokud mi dovolíte zasáhnout a opravit včas, budu pracovat, nebo jinak, beru to den volna a začali mi vyhrožovat ohodnocením a pracovní morálkou, jak se vymlouvám, nevynakládám úsilí a chybí mi motivace,“ dodal

Řekl, že zaznamenal nehodu výtahu a zdokumentoval rozhovor, který měl s HR a AM, a myslel si, že by měl eskalovat svou stížnost na vyšší úroveň.

Od zveřejnění před dnem obdržel téměř 500 hlasů pro a nashromáždil četné komentáře.

Někdo napsal: „Wth. Pokud budu označen jako nepřítomný, v žádném případě nebudu pracovat. Ve skutečnosti by vám vaše společnost měla poskytnout náhradu za takové nepříjemnosti. Změňte svou společnost.“