Farmář přijel v Audi A4 prodávat zeleninu na trhu u silnice

Video farmáře z Keraly, který jezdí s luxusním sedanem Audi A4 na trh prodávat zeleninu, upoutalo pozornost uživatelů sociálních sítí. Klip sdílel na Instagramu Sujith SP, který je na internetu známý jako ‚Variety Farmer‘. Ukazuje mu, jak pěstuje plodiny a pak jede ve svém luxusním autě – Audi A4, které se prodává za více než 44 milionů ₹ – aby prodal své produkty na trhu u silnice. 

„Když Audi šla a prodávala špenát,“ napsal pan Sujith v titulku svého příspěvku. Video ukazuje, jak sklízí špenát a poté jej převáží pomocí autorikšy, zatímco veze své Audi A4 na trh. Ukazuje také, jak rozkládá na podlahu podložku a vystavuje červený špenát, aby si ho zákazníci mohli koupit. 

Podívejte se na video níže: 

Jakmile skončí s prodejem svých produktů, pan Sujith vše zabalí a pokračuje ke svému luxusnímu sedanu. Otevře auto, omotá si lungi kolem kraťasů a pak sedne do auta a odjede. 

Pan Sujith video sdílel před několika dny a od té doby nashromáždilo více než 446 000 lajků a více než 8 milionů zhlédnutí. Uživatelé internetu chválili farmáře za jeho tvrdou práci a obětavost, která přispěla k jeho úspěchu.